SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
1999TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava! 1999TL altı Sadece 59,90TL                                      Hafta içi Saat 16:00 'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Teslim Edilmektedir.

2900 TL üzeri kargo bedava
Ürün Fiyatı
81,63 TL

2900 TL üzeri kargo bedava
Ürün Fiyatı
81,63 TL

2900 TL üzeri kargo bedava
Ürün Fiyatı
81,63 TL

2900 TL üzeri kargo bedava
Ürün Fiyatı
81,63 TL
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava
Telefon ile Sorunuz

2900 TL üzeri kargo bedava

Aracın İçinde Hayatınızı Kolaylaştıran Telefon Tutucu Çeşitleri  

Telefon tutucu ürünleri sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Akıllı telefonlar, hayatımızın her alanında giderek artan bir öneme sahip olmuştur. Bu nedenle, araç kullanırken dahi telefonlarımızı kullanmamız gereken durumlar ortaya çıkmaktadır. Ancak araç kullanırken her iki elimizin de meşgul olması gerektiği için telefonla uğraşmak büyük bir tehlike oluşturabilir. Bu tür riskleri önlemek ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla, araç içinde telefon tutucu gibi aksesuarlar geliştirilmiştir.   

Bu telefon tutucuları, telefonlarımızı güvenli bir şekilde görüş alanımızda tutarak, araba sürerken erişebilmemizi sağlar. Araç içi telefon tutucuları sürüş esnasında telefon görüntülemeyi ve görüşmeleri kolaylaştırır. Telefonu sabit bir şekilde görülebilecek bir noktada tutarak gelen çağrıları kontrol etmemizi sağlarlar. Aynı zamanda navigasyon uygulamalarını kullanırken de gözümüzü yoldan ayırmadan tarif edilen rotayı takip etmemizi kolaylaştırır. Bu nedenle, araç içi telefon tutucuları son derece kullanışlı ve hayatı kolaylaştıran araçlardır.  

Farklı özelliklere sahip birçok farklı araç içi telefon tutucu modeli mevcuttur ve bu tutucular farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Özellikle uzun yolculuklar yapan sürücüler, araç içi telefon tutucularıyla birlikte torpido aksesuarları ve oto bardaklık gibi ürünler edinerek, yolculuklarını daha keyifli ve güvenli hale getirebilirler.   

Günümüzde araç içi telefon tutucuları araç kullanırken telefonun güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlayan çok önemli yardımcılardır. Aynı zamanda çağrıları kontrol etmek ve navigasyon gibi uygulamaları kullanmak için kullanışlı bir araçtır. Bu nedenle, araç kullanırken telefonunuzun güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlamak için araç içi telefon tutucularını düşünebilirsiniz.  

Araç İçi Telefon Tutucuların Genel Özellikleri ve Modelleri  

Günümüzde araç içi kullanımları için birçok farklı telefon tutucu modeli tasarlanmıştır ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu telefon tutucuları, aracınızın görünümüne uygun birçok renk ve tasarımda bulunabilir. Ayrıca, yaygın olarak kullanılan tüm telefon modellerine uyum sağlayacak şekilde üretilirler. Bu uyumu sağlamak için genellikle ayarlanabilir telefon tutucu kısımları bulunur. Araç içi telefon tutucularının farklı modelleri, tutucunun sabitlendiği bölge, sabitlenme şekli, şarj etme özelliği, ayarlanabilir yön ve uzunluk gibi faktörlere göre ayrılır.  

Bu sayede her kullanıcı, kendi ihtiyaçlarına uygun bir telefon tutucu seçebilir. Sabitlenme şekli ve sabitleme alanı gibi durumlar telefon tutucuları için oldukça önemlidir. İlk kategori kıskaçlı veya mandallı araç içi telefon tutucuları içerir. Özellikle havalandırmalarda bulunan ızgaralar bu modellerin kullanımı açısından uygun alanlar olarak öne çıkmaktadır. Bu özellikleri nedeniyle, araç içi ızgara telefon tutucu olarak da adlandırılırlar.  

Bu tür telefon tutucuları, kullanımı kolay olup araç içinde farklı noktalara kolaylıkla takılıp çıkarılabilirler. Bazı modellerde telefonun açısı ayarlanabilirken, diğerlerinde ise sabit bir tasarım bulunur. Özel vantuzları sayesinde kullanım alanlarına sabitlemek kolay olur. Bu sayede pürüzsüz cam gibi yüzeylere güvenli bir şekilde sabitlenirler.  

Bu kategoriye giren ürünler, özellikle ön camda istenilen noktaya kolaylıkla yerleştirilebildikleri için kullanışlıdırlar. Ayrıca, bazı vantuzlu modellerde telefonu tutmak için vantuz kullanılırken, bazıları ise yapışkanlı bir yapıya sahiptir. Yapışkanlı modeller, sabitlendikleri yüzeyde her türlü sarsılmaya karşı güçlü bir tutuş sağlarlar.  

Cam ve havalandırma ızgaralarının dışında, dikiz aynasına sabitlenebilen araç içi telefon tutucuları da bulunmaktadır. Bu modeller, kavrayıcı askılarıyla dikiz aynasına kolaylıkla sabitlenirler. Kullanımı pratik olan bu modeller, dikiz aynasına güvenli bir şekilde tutunurlar. Özetlemek gerekirse, araç içi telefon tutucuları farklı sabitlenme noktalarına sahip çeşitli modellere sahiptir.  

Bunlar kıskaçlı veya mandallı modeller, cama yapışan vantuzlu modeller ve dikiz aynasına sabitlenen modeller olarak sınıflandırılabilir. Her bir modelin kullanımı kolaydır ve farklı sabitlenme yöntemleri sunarlar. Araç içi telefon tutucuları, ayarlanabilir yön ve uzunluk açısından da çeşitli modellere sahiptir. Sabit telefon tutucu modellerinin yanı sıra günümüzde tercih edilen modellerin başında sağa, sola, öne ve arkaya hareket edebilen başlıklı modeller gelmektedir. 

Bu ürünler, uzun tutma saplarıyla istenilen her doğrultuya büyük bir esneklikle çevrilebilir ve akrobat ismiyle de anılır. 360 derece araç içi telefon tutucuları, bu kategoriye dahil edilebilir. Özellikle araç içi ve ofis gibi alanlarda her yöne rahatça çevrilen modeller kullanılıyor olsa da çeşitli uzunluklara ayarlanabilen modellerde mevcuttur. Bu tür aksesuarlarda genellikle bir kızak sistemi kullanılır. Bu modeller, akrobat modeller kadar esnek olmasa da genellikle sahip oldukları menteşeler sayesinde farklı yönlere çevrilebilirler.  

Bu noktada, araba için telefon tutucu modellerinden önemli bir özelliğe sahip olanlar, şarj desteği sunan modellerdir. Birbirinden özel modeller olarak üretilen bu tutucular, telefonlara kablolu ya da kablosuz şarj imkânı sunmaktadır. Ayrıca mıknatıslı telefon modelleri arasında kablosuz özelliği olan ürünlerde mevcuttur. Yine de tüm mıknatıslı modellerin şarj özelliği bulunmaz.  

Şarj üniteleri görevi gören telefon tutucu modellerinin kullanımı sırasında cihazın uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Telefonların desteklemediği modeller şarj etmekte zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Bu durumda ürünün kullanımı daha kolay ve telefon ömrü daha uzun olacaktır. Günümüzde birçok farklı araç içi tutucu modeli kullanılmaktadır. 

Telefon Tutucu Kullanmanın Avantajları  

Araç içi telefon tutucular, güvenli bir sürüş deneyimi için üçüncü bir el görevi görerek önemli avantajlar sağlar. Ellerinizi aracın kontrolünde tutmanıza olanak tanıyarak telefonunuzu sizin yerinize tutarlar. Telefonu göz hizanızda tutmak, gözlerinizi yoldan ayırmadan gelen bildirimleri hızlıca gözden geçirmenizi sağlar. Bu şekilde telefonun dikkat dağıtma etkisi önemli ölçüde azalır. Ayrıca telefonun hoparlörünü kullanarak kolayca görüşmeler yapabilirsiniz.  

Bluetooth araç kitiyle entegre edilen araç müzik sistemleri, telefonunuzu kullanarak istediğiniz müziği güvenli bir şekilde seçmenize olanak tanır. Bu aksesuarlar şarj edilebilme özelliğiyle birleştiğinde, uzun yolculuklarda özellikle kullanışlı hale gelirler. Araç içi telefon tutucuların sunduğu en büyük avantajlardan biri, navigasyon yardımını son derece kolay hale getirmeleridir.  

Ayarlanabilir tutucular sayesinde telefonunuz görüş alanınızda yer alır ve güvenli bir şekilde navigasyon kullanabilirsiniz. Navigasyon, size yol tarifini görsel olarak sunarken gözlerinizi yoldan ayırmadan rotayı takip etmenizi sağlar. Araç içi telefon tutucuların sağladığı bu avantajların yanı sıra, kullanıcı yorumlarında paylaşılan deneyimlerde daha birçok faydaya da rastlayabilirsiniz.  

Araç İçi Telefon Tutucu Ortalama Fiyatları  

Araç içi telefon tutucuların fiyatları, farklı özelliklere ve modellere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak, bu kategorideki ürünler genellikle uygun fiyat aralığına sahiptir. Uygun fiyatlı ürünler bile genellikle ihtiyaç duyulan temel özellikleri sunar. Araç içi telefon tutucular, sağladıkları avantajlar göz önüne alındığında, daha güvenli bir sürüş deneyimi için uygun fiyatlarla tercih edilebilir. Bu aparatlar, erişilebilir fiyatları ve geniş kullanım seçenekleriyle her sürücünün araç kullanma deneyimini geliştirebilir.  

Hem işlevsel özellikleri hem de çeşitli tasarım seçenekleri ve fiyat aralıklarıyla farklı zevklere ve bütçelere hitap ederler. Bu telefon tutucu modelleri, müzik, haritalar, mesajlaşma gibi günlük uygulamaları güvenli bir şekilde yolculuğunuza entegre etmenizi sağlar. Trendyol gibi çeşitli platformlarda geniş bir kategoriye sahip olan bu telefon tutucular arasından kendinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.  

Toptan Telefon Tutucu Satışı Lenipa’da  

Lenipa, toptan telefon tutucu satışı konusunda en iyi seçeneklerden biridir. Lenipa, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile toptan telefon tutucu ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Toptan telefon tutucu fiyatları konusunda da rekabetçi bir seçenek sunan Lenipa, uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmayı hedefler. Lenipa'da en kaliteli toptan telefon tutucuları bulabilirsiniz. Ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı ve işlevselliği göz önünde bulundurularak seçilen bu tutucular, araç içinde güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.  

Ayrıca, farklı telefon modellerine uyum sağlayabilen ve çeşitli montaj seçenekleri sunan tutucular arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Lenipa, müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışıyla çalışır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kolaylık ve güvenilirlik sağlamak için güvenli ödeme seçenekleri sunar. Ayrıca, hızlı kargo ve müşteri destek hizmetiyle de müşterilerinin beklentilerini karşılamayı amaçlar.  

Toptan telefon tutucuları için en uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti sunan Lenipa, müşterilerine işlerini kolaylaştıracak bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefler. Lenipa internet adresini ziyaret ederek geniş ürün seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilir ve toptan telefon tutucu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp